Huberek
Polska

Huberek

Huberek

Huberek, Gmina Święcko – miejsce jest to wzgórze z którego rozpościera się piękny widok na południową dolinę między Kłodzkiem a Nową Rudą. Z tego monumentalnego miejsca wykonałem kilka ujęć krajobrazu. Proszę podziwiajcie i jeżeli macie ochotę wyraźcie swoje uczucia poniżej w komentarzach tego posta.

Jeszcze kilka zdań o tym mało znanym miejscu. Cytując za Wikipedią  – Huberek – przysiółek (co znaczy: skupisko kilku gospodarstw położonych poza zabudową stanowiącą integralną część wsi. Również mała wioska.) wsi Święcko w Polsce, położony w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim, w gminie Kłodzko. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa wałbrzyskiego.

Z racji tego że od niedawna a może od roku jestem szczęśliwym posiadaczem działki budowlanej z pięknym widokiem jestem zafascynowany tym malowniczym miejscem. Polecam każdemu kto ma ochotę na wycieczkę w ten rejon najlepiej zabrać ze sobą rower. Możemy w dobrą pogodę odnaleźć bardzo miły trakt wśród łąk i lasów. Jeżeli jeden dzień Ci nie wystarczy to nic się nie martw. W samym centrum malowniczego miejsca odnajdziesz przytulne miejsce w którym możesz bezpiecznie przenocować i biesiadować.

Kilka słów znajdziecie na Wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Huberek2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *