Wymarzone miejsce na odpoczynek

Czy marzysz o odpoczynku? Z dala od zgiełku i pogoni za materialnym szczęściem?

Obraz może zawierać: niebo, chmura, trawa, drzewo, na zewnątrz i przyroda

Wyobraź sobie miejsce inne niż wszystkie i dające poczucie, że czas nie ma większego wpływu na twoją osobę, chyba że zerkniesz na czasomierz i stwierdzisz, że już czas powrócić do materialnej pogoni.

Obraz może zawierać: niebo, roślina, ocean, drzewo, trawa, chmura, na zewnątrz, przyroda i woda

18 maja 2020 roku postawiliśmy, że spędzimy swój cenny czas w miejscu, które na zdjęciach nas intrygowało i budziło zachwyt. Okazało się bardziej klimatyczne niż na fotografiach zamieszczonych na stronie internetowej to bardzo duży plus.

Domek, który wybraliśmy i zarezerwowaliśmy to malutki skromniutki składający się z oranżerii salonu z małym aneksem kuchennym, łazienki z wanną i antresolą, która służy jak sypialnia. Wielkim atutem są ściany przeszklone z budzącym zachwyt widokiem na jezioro.

Domek leży na urokliwej ogrodzonej działce wśród łąk i lasów w miejscowości Gardna Wielka. Miejsce zostało nazwane przez swoich właścicieli jako Ptasia Osada. I tak naprawdę nazwa jest trafiona, ponieważ miejsce jest pełne ptasich stworzeń śpiewających lub w inny sposób umilających czas.

Poniżej znajdziesz kilka fotek z tego niepowtarzalnego miejsca. A poniżej namiary gdybyś zapragnął/a odwiedzić to urokliwe urlopowe lokum.

Ptasia Osada – Puk Puk Eko http://www.pukpukeko.pl/pl/

Brak komentarza

Może ci się spodobać również

Huberek

Huberek

Piękna Islandia.

Piękna Islandia

Skagen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *