Wymarzone miejsce na odpoczynek

Czy marzysz o odpoczynku? Z dala od zgiełku i pogoni za materialnym szczęściem?

Wyobraź sobie wymarzone miejsce na odpoczynek, inne niż wszystkie i dające poczucie, że czas nie ma większego wpływu na twoją osobę, chyba że zerkniesz na czasomierz i stwierdzisz, że już czas powrócić do materialnej pogoni.

Wydma Czołpińska

18 maja 2020 roku postawiliśmy, że spędzimy swój cenny czas w miejscu, które na zdjęciach nas intrygowało i budziło zachwyt. Okazało się bardziej klimatyczne niż na fotografiach zamieszczonych na stronie internetowej to bardzo duży plus.

Wymarzone miejsce na odpoczynek.

Domek, który wybraliśmy i zarezerwowaliśmy to malutki, skromniutki, składający się z oranżerii salonu z małym aneksem kuchennym, łazienki z wanną i antresolą, która służy jak sypialnia. Właściciele Pani Agnieszka i Łukasz nadali mu oryginalną nazwę Puszczyk. Wielkim atutem są ściany przeszklone z budzącym zachwyt widokiem na jezioro Gardno. I rzeczywiście jest wymarzonym miejscem na odpoczynek.

Domek leży na urokliwej ogrodzonej działce wśród łąk i lasów w miejscowości Gardna Wielka. Miejsce zostało nazwane przez swoich właścicieli jako Ptasia Osada. I tak naprawdę nazwa jest trafiona, ponieważ miejsce jest pełne ptasich stworzeń śpiewających lub w inny sposób umilających czas.

Poniżej znajdziesz kilka fotek z tego niepowtarzalnego miejsca. A poniżej namiary gdybyś zapragnął/a odwiedzić to urokliwe urlopowe, weekendowe lokum.

Ptasia Osada – Puk Puk Eko http://www.pukpukeko.pl/pl/

Zobacz także moje inne wpisy tutaj…

Brak komentarza

Może ci się spodobać również

Skagen

Piękna Islandia.

Piękna Islandia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *