Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na Osobowicach

Mieszkanie 2 pok. na Osobowicach

Sprzedam mieszkanie 2 pok. na Osobowicach

Sprzedam mieszkanie (2-pok.) dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2, usytuowane na I piętrze w kamienicy z 1930 roku. Mieszkanie znajdującej się na ,,zielonych płucach Wrocławia’’ – Osobowicach przy ul. Kaplicznej 2.  Budynek jest w dobrym stanie technicznym, dach po remoncie ok. 5 lat temu, niedawno został przeprowadzony remont klatki schodowej (wraz z wymianą instalacji elektrycznej) oraz zostały wymienione drzwi wejściowych do budynku.

[smartslider3 slider=3]

 

Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie słoneczne strona Płd. Dodatkowo przynależna do niego jest komórka lokatorska/schowek piwniczny/strych/miejsce postojowe na podwórku. Ogrzewanie gazowe, alternatywnie elektryczne, miesięczny czynsz wynosi 354 zł. Okna PCV. Wspólnota działająca bardzo prężnie nie zadłużona!

Mieszkanie z potencjałem, idealnie nadaje się na wynajem. Do zamieszkania od razu lub dostosowania do własnych potrzeb po przeprowadzeniu niewielkiego remontu.
Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie i bardzo dobrej lokalizacji, niedaleko do centrum Wrocławia. Zobacz mapę poniżej.
W bliskiej odległości znajduje się przystanek autobusowy, pętla tramwajowa, sklepy, poczta, szkoła (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5), kościół (Kościół katolicki św. Teresy od Dzieciątka Jezus), przychodnia, piękne zielony tereny, park osobowicki/rędziński.

Polecam i zapraszam na prezentację,

telefon kontaktowy – Nadia Witecka 601-710-484

Zobacz ogłoszenie na OLX – tutaj…

Poniżej lokalizacja!

Zobacz moją galerię…