Resetowanie ustawień SmartWatcha Fossil Q
Kącik zegarmistrza

Resetowanie ustawień SmartWatcha Fossil

Resetowanie ustawień SmartWatcha. Jak zresetować ustawienia?

Czy spotkaliście się już z tym problemem? Pewnie jak chcieliście spiąć z nowym telefonem, to zastanawialiście się jak ponownie przywrócić zegarek SmartWatch do ustawień pierwotnych. Otóż sam miałem z tym pewien problem. Oddając SmartWacha w nowe ręce, wymusza to ponowne skonfigurowanie zegarka do nowego użytkownika.

Otóż problem nie jest taki wielki, jak by się wydawał. Zresetowanie jest bardzo proste. Poniżej kroki, które należy wykonać, aby zegarek przywrócić do ustawień fabrycznych.

  1. SmartWatch musi być na chodzie, czyli działać. Przeciągacie górne menu.
  2. Wybieracie ustawienia (koło zębate)
  3. Dalej SYSTEM następnie ROZŁĄCZ i ZRESETUJ

WUALA to takie proste 🙂 a wygląda tak strasznie. Miłego resetowania dajcie znać, jak Wam poszło.
3 komentarze

  • Perkins

    A myślałem ze nie znajdę nigdzie konkretnego informacyjnego źródła. Dziekuję przydała sie Twoja krótka informacja na temat zresetowania ustawień smartwatcha.

  • Irek

    Cześć . Oddałem swój zegarek do reklamacji gdyż nie potrafił naładować się . Odebrałem z reklamacji 3 tyg temu i co zauważyłem ze to inny egzemplarz i nie potrafię go zresetować Nie pojawia się ikona koła i co najważniejsze ze zegarek posiada ustawiony plan dnia ilość przebytych kroków czyli ktoś go używał . Wszystko wskazuje ze posiadaczem zegarka była osoba z Czech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *